KKK

Kui suur on seade?
V: Seadme mõõtmed on 70mmx37mmx20mm

Kas seade on veekindel?
V: Seade vastab IPX-6 standardile ehk seade on veekindel. Kannatab vihma, lund, rahet, pori jne. Paraku päris vee alla sellega minna ei saa.

Kas seadmel on tööraadius?
V: Seadmel ei ole tööraadiust, seadme info edastamine käib läbi satelliitide ja telemastide. Ehk teie koer võib asuda Eesti ühes otsas ja teie teises ja teil on võimalus oma koera asukoht tuvastada probleemideta.

Kas komplektiga tasuta kaasa tuleva SIM-kaardi komplektiga kaasneb ka kuumaks?
V: Tegemist on tavalise Eesti sideoperaatori stardipaketiga, kus on alustus raha peal. Jälitusseadme kasutamine SMS-i lahendusel maksab iga SMS sideoperaatori teenustasu. Seega kliendil puudub kuumaks, kuid on alustus raha otsa saamisel on vaja kanda SIM-kaardile raha juurde.

Kas tootel on ka garantii?
V: Olenemata sellest, kas ostsite kauba poest või Internetis, on teil vastavalt ELi eeskirjadele alati õigus minimaalselt kaheaastasele tasuta garantiile. Defektse toote asendame uuega või kliendi soovil tagastame ostu täielikult. Tõsi, me ei asenda tooteid siis, kui nad on füüsiliselt kahjustatud (katki löödud, kukkunud, näritud, uputatud jne).

Kas seadme kasutamiseks on vaja viimase trendi nutitelefoni?
V: Seade töötab kõikide nutitelefonidega nii Android kui ka iOS platvormil ning meie mobiilirakendust on ka võimalik mõlemal platvormil alla laadida.

Kas toodet on võimalik ka väiksematele koertele panna?
V: Oleme proovinud erinevate suurustega koerte peal, selge on see et kõige väiksematele on seadet raske paigaldada. Seade sobib juba Basenji ja Jack Russeli suurustele koertele ilusti.

Kas seade on koera tervisele ohutu?
V: Seade ei sega koera igapäeva elu ning on täiesti ohutu koera tervisele.


Hei sõber, kas leidsid vastuse oma küsimusele?
Kui mitte, siis kirjuta julgesti.
Canese tiim vastab sulle esimesel võimalusel!