Meist

Canese sai alguse

2014. aasta suvel kaotas Canese looja Pearu oma kalli pereliikme Alfonso. Alfonso oli 4-aastane ameerika staffordshire terjer, kellele väga meeldis maailma avastada. Ühel saatuslikul päeval lõppes tema retk väga kurvalt, seda nii peremehe kui Alfonso jaoks. Truu sõber uppus kahjuks kodu lähedal asuvasse järve. Alfonsol oli tihti kombeks maailma imesid lähemalt uurimas käia, Pearu teadis seda hästi. Tol hetkel ei osanud ta aga ette kujutada, et selline vinge abimees tema sõbra kaelas sellist õnnetusjuhtumit ennetada suudaks. Jälitusseadmega kaelarihma abil teab omanik täpselt, kus tema sõber ringi kondab. Oleks see vaid nii Alfonsoga olnud.

Pärast õnnetust kogus Pearu end ja otsustas, kujundan plaani ja loon Alfonso mälestuseks hädavajaliku ja ainulaadse toote siin Eesti turul. Tehes seda lootuses, et hoida ära teiste õnnetuid tagajärgi. Plaani koostamise järel hangiti vajaminevad vahendid ja seati sammud teostuse suunas – 2015. aastal loodi OÜ Canese. Firma toodab ja turustab Canese brändi nime kandvaid jälitusseadmega kaelarihmasid lemmikule.

Toote eesmärk on aidata hoida ära selliseid tragöödiaid, nagu juhtus Pearu kalli sõbra Alfonsoga.

Minu hea sõber ja Canese rajaja, Pearu, on suht nutikas, kuigi oma sõnul pigem unistaja tüüpi vend. Ta kaotas oma kalli sõbra, ka tema oli kirglik maailmaavastaja. Keegi meist ei osanud ega ka tahtnud seda ette kujutada. Ka koerteaastates lõppes tema retk liigagi vara. Pearu oli kindlameelne, tegi plaani ja otsustas, et annab endast parima. Selliseid tragöödiaid annab vältida! Äge vend, kas pole?


Usaldusväärne ettevõte 2016 sertUsaldusväärne Ettevõte 2016

2016ndal aastal anti Canese OÜ-le UE sertifikaat. Sertifikaat “Usaldusväärne Ettevõte” antakse ettevõtetele, keda iseloomustab laitmatu maine nii klientide kui ka partnerite seas. Sertifikaadi “Usaldusväärne Ettevõte” loojaks on Klientide Arvamusuuringute Keskus Kauk OÜ.

www.usaldusvaarneettevote.ee

canese team

PEARU PRAAKLE
Tegevjuht

-

FRED LOBJAKAS
Müügijuht

+372 5624 1850